БизнесИнфо   Вход     Регистрация
Каталог предприятий, товаров

ДомоБуд

Посетить страницу предприятия "ДомоБуд"

Шлакоблок - це штучний камінь, який застосовується у будівництві для зведення стін. Виготовляється із суміші розчину бетону із шлаком (продукт згоряння вугілля) шляхом вібропресування у відповідній формі.  Шлакоблоки є вигідним рішенням для будівництва на сьогоднішній день. Цей стіновий матеріал ідеально підходить для будівництва коттеджів (до трьох поверхів), дачних будинків. Також об'єднують в собі добрі показники теплопровідності, морозостійкості, шумопоглинання та екологічності і невелику вартість. Варто одразу зазначити сильні сторони обраного Вами будівельного матеріалу. До переваг шлакоблоку важливо зазначити недорогу вартість матеріалу, оскільки побудувати будівлю з шлакоблоку обійдеться набагато дешевшим, ніж із цегли.

Також підприємство реалізує станки у тернополі для виробництва шлакоблоків різної модифікації та потужності. Вібростанки є хорошим рішенням для приватних застройщиків та розвитку бізнесу.

Форма (розбірна) призначена для виготовлення дорожніх бордюрів розмірами 1000*300*150 ціна 700 грн./шт. при заказі від 3-х шт. ціна 650 грн.шт.

Дорожний бордюр — це типовий бордюр, повсюдно використовуваний при дорожньому будівництві. При виготовленні тротуарної плитки, (на жаль буває інколи брак) браком заповнюється форма бордюру і заливається бетоном. Виходить ліквідний виріб і використання бракованої бруківки.

Міні-вібропрес по виробництву тротуарної плитки Тандем

Вібропрес нашої компанії може випускати 1300-1500 блоків тротуарної плитки за 8-годинну зміну. Якість вироблених виробів відповідає Госту.
ціна 6 500

Вібропрес для виробництва бруківки може поставлятися з двома змінними прес-формами (цеглинка і старе місто), або з однією.
з однією прес-формою ціна - 6 000 грн.
з двома прес-формами ціна - 6 500 грн.
Якість вироблюваних виробів відповідає Госту.

Технічні характеристики:
Продуктивність: 1300-1500 шт в зміну
Встановлена потужність електроприводів: 300 Вт
Напруга живлення: 220 В (однофазна побутова)
Число оборотів: 3000 об./хв.
Об'єм: — м. куб
Габаритні розміри: — 1000 мм довжина, 500 мм ширіна,1200 мм висота
Маса: — від 70-100 кг

Ми пропонуємо надійні вироби! Зверніть увагу, наше устаткування у декілька разів дешевше аналогічного імпортного.

 

 

ДомоБуд

Товары "ДомоБуд"

ДомоБуд